NÁŠ TRENÉRSKÝ TÝM

SVĚŘ SE DO RUKOU SKUTEČNÝCH PROFESIONÁLŮ

JAKUB
PERŠÍN


⏩ Kuba se před pár lety rozhodl, že už nebude tlouštík. Ano, čtete správně. Kuba měl kila navíc a díky Colliery Crossfit Ostrava se to rozhodl změnit. V Ostravě začal trénovat, změnil stravování a postupně se dostal tam, kde je teď. Můžeme tedy říct, že je pravý #collierymade.

🏋🏻 Když přišla příležitost trénovat, chytl se jí a od té doby se dál vzdělává a trénuje, aby vám mohl nabídnout ty nejlepší služby, vysvětlit cviky a správně vést lekce.

✅ V Colliery Opava se s ním budete setkávat hlavně u cross lekcí pro dospělé a weightliftingu.


NIKOLA
PERŠÍNOVÁ


⏩Niki se od malička aktivně věnuje sportu. Kromě gymnastiky se věnovala 5 let závodně atletice. Mezi její disciplíny patřily přespolní běhy, pak už to byl dlouhou dobu běh na 800m.

🏋🏻Odtud pramení její láska ke sportu a celkově k pohybu, který je každodenní součástí jejího života. Proto se rozhodla již několik let zpátky udělat trenerský kurz a své první zkušenosti s trenováním sbírala právě v Colliery CrossFit Ostrava.

Nějakou dobu poté pobyla v zahraničí. Po návratu se začala trénování věnovat naplno a nové znalosti ale i zkušenosti sbírá dodnes. V současné době se trénování věnuje 6. rokem.

🤘🏻S Niki se setkáte na skupinových lekcích jako je kruhový trénink a tabata. Nejvíce se však zaměřuje na osobní tréninky, ať už ja Váš cíl jakýkoliv.


MAREK
GRUEBER


➡️ Marek je dlouholetý sportovní nadšenec, bývalý vrcholový atlet, absolvent Sportovní školy Opava a Sportovního gymnázia v Ostravě.

🏋🏻‍♂️CrossFit objevil v roce 2014 v zahraničí a od té doby se mu stále věnuje. Několik let byl aktivním trenérem i závodníkem.

👉🏻CrossFit mu poskytuje skvělou přípravu i pro jeho druhý sport BJJ – Brazilské Jiu-Jitsu (trénuje a závodí pod křídly Draculino Czech Opava).

🤜🤛 V Colliery Opava se budete s Markem setkávat na kurzech On Ramp, CrossFit a Weightlifting.


ROMANA
KŘÍŽOVÁ


⏩Sportu se věnuji již od dětství a žiju aktivně celý život. Jako malá jsem se věnovala běhu, cyklistice, atletice, plavání a vyzkoušela i různé druhy tance. Pravidelný pohyb je důležitý, a tak ho zařazuji do každého dne!

🏋🏻V roce 2019 jsem se rozhodla radost z pohybu předávat dál, a udělala si trenérský kurz. Když jsem v zápětí dostala příležitost trénovat, bylo pro mě jednoznačné se dále vzdělávat a posouvat, abych předávala ze sebe to nejlepší, co jen můžu.

Svou kondici aktuálně zdokonaluji běháním, posilováním, a protože ráda trávím čas v přírodě, není divu, když mě potkáte na horách nebo na kole.

✅Ve své praxi se setkávám často s tím, že se lidé pro něco nadchnou a následně jejich motivace postupně upadá. Disciplinovanost v tréninku i v jídle je to, na co se sama ve svém životě zaměřuji, a ráda pomůžu s udržením motivace i vám. Ať už potřebujete zhubnout, nebo se dostat do formy, najdeme společně cestu, která vás k tomu dovede. A protože strava tomu všemu dává smysl, ráda vám pomůžu i se správnou výživou.


VOJTĚCH
HLAVJENKA


⏩Colliery Opava se uvidíme na skupinových lekcích Cross tréninku (basic, intermediate a competiton class), lekcích zaměřených na posílení hlubokého stabilizačního systému „Core“ a také v rámci individuálních tréninků.

🏋CrossFitu se věnuji prakticky 6 let, během kterých jsem absolvoval několik tuzemských závodů jako například Elite battle of Brno, Bestie Open, Yellow games v Praze aj.

✅ V současné době se aktivně věnuji studiu problematice stabilizačního systému páteře s využitím v crossfitu. Těším se na Vás!


RENÁTA
SAS


⏩ Jako malá jsem vystřídala různé druhy sportů. Gymnastiku, plavání, atletiku a tak dále. Bohužel jsem se žádnému sportu nevěnovala naplno, u kterého bych zůstala až do teď.

I přesto jsem docela akční člověk a bez pohybu nemůžu být. Pokud zrovna nejsem ve fitku, tak si jdu zaběhat, o víkendu nějaká delší tůra, nebo jsem na každodenní dlouhé procházce s kočárkem.

🏋🏻‍♂️Jako lektorka jsem začala úplně náhodou a to přes hodinu jumpingu, kterému jsem se věnovala asi 5 let. Jumping jsem si natolik oblíbila, že jsem pár let úplně zapomněla na jiný druh pohybu. Hodně jsem ho omezila a začala se věnovat spíše hodinám, kde posilujeme celé tělo, nejčastěji problémové partie.

👉🏻Nerada se nudím, proto se snažím každou hodinu vymýšlet novou, originální, s různým druhem náčiní a samozřejmě nás nesmí doprovázet dobrá muzika, která za mě dodává vždy lepší atmosféru.

✅ Nejsem profi sportovec, ani zastánce diet. Jen se snažím poslouchat své tělo, vím co na mě platí a baví mě lekce s Vámi… Takto se já udržuji fit.


LENKA
BUBÍKOVÁ


⏩Bez pohybu není kvalitní den a to je mé krédo. Celý život se věnuji sportu. Gymnastika na základce, zumba nebo běh jen tak pro radost. Nejvíc mě ale nadchlo cvičení ve fitku. Díky pohybu se udržují fyzicky i duševně fit. Věnuji se osobním tréninkům, ale i skupinovým lekcím.

✅ Jedná se o kruhový trénink a závěsný system. Na mých lekcích se procvičí na stanovištích celé tělo a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Cvičíme za pomoci volných vah, závěsného systému,odporových gum atd. Ve zdravém těle zdravý duch, tak neváhej a doraž💪


PETR
BÁRTA


👉🏻Petr se ke cvičení dostal v roce 2010, kdy poprvé vešel do místní činkárny v Kateřinkách. Postupem času jej zaujalo vzpírání. Těžká atletika, při které je důležitá rychlost, síla a koordinace.

🎓Momentálně dokončuje 3. ročník bc. studia na Fakultě tělesné kultury v Olomouci, obor - Aplikované pohybové aktivity pro zdravotně postižené. Poslední dva roky se zaměřuje na atletický trénink vozíčkářů. Tréninkový přístup ke zdravotně postiženým je především zdravotní a rehabilitační.

💡Vlastní zranění a zkušenosti ostatních sportovců, kterým pomáhá, mu propojují teorii s praxí.

🏋🏻‍♂️ Petr závodí čtvrtým rokem ve vzpírání za SKV Holešov. Je účastník Mistrovství ČR mužu a žen 2020, 2019. Akademický mistr ČR ve vzpírání za rok 2019. Tréninkové PR v trhu 105kg, nadhozu 125kg. Oficiálně zapsáno na MČR 2020 z Prahy v trhu 104kg a nadhozu 126kg.

➡️ Své znalosti vám bude předávat na lekcích vzpírání a mobility. Také se bude věnovat adaptive atletům v rámci @collierysrdcem, které bude pro Colliery Opava samozřejmostí. ❤️


LUCIE
PLEBANOVÁ


👉🏻 Lucka cvičí ze všech trenérů nejkratší dobu a tím i vybočuje z řady. Lásku ke sportu v ní probudila právě naše trenérka Niki.

💪🏻 Před dvěma lety se rozhodla změnit kompletně svůj životní styl a začala sportovat.

👦🏻👧🏻 Má letité zkušenosti při komunikaci a aktivizaci dětí, které získala během své profese sociálního pracovníka a při realizaci táborů.

🙌🏻 Svou energii, elán a empatii naplno využije při lekcích cvičení s dětmi a v profesním růstu v rámci Colliery Opava, aby do budoucna mohla vést více lekcí a dále pokračovat ve své životní proměně👌🏻

Její lekce cvičení pro děti : Co se v dětství naučíš, v dospělosti jak když najdeš aneb cvičení není jen pro dospělé! Cvičení s dětmi není jen hodina plná her, ale především pohybu, který je zejména v dnešní době velmi důležitý. Na začátku každé lekce se děti učí různé způsoby, jakým lze protáhnout tělo a rozpohybovat ztuhlé svaly. Následuje rozcvička a poté hra založena na pohybu, aby se děti rozptýlily a rozcvičily se.

Pro každou lekci má lektorka Lucie připravený cvik, který se děti danou lekci učí. Jedná se o cviky s vlastním tělem, ale také se závažím, které je však přizpůsobeno věku dětí. Děti se tak během lekcí setkají s kettlebelly, medicimbaly, jednoručkami, bosu a různými typy posilovacích strojů. Při cvičení je kladen důraz nejen na zábavu, ale také na bezpečnost dětí, proto děti nikdy nevykonavají jednotlivé cviky bez dozoru lektora. Lektorka dětem daný cvik pro lekci vysvětlí, předvede a učí jej v jednotlivých krocích tak, aby jej všechny děti bez problémů zvládly pro následný workout

Na závěr lekce má lektorka vždy vymyšlenou společnou pohybovou hru či dětmi oblíbenou opičí dráhu. Lektorka Lucie pracuje s dětmi již více než šest let. K dětem má velmi kladný vztah a zakládá si na vzájemné komunikaci, podpoře a s tím spojené motivaci dětí k pohybu.

Lekce Cvičení pro děti je vhodná pro děti od 5 do 15 let.