NÁŠ TRENÉRSKÝ TÝM

SVĚŘ SE DO RUKOU SKUTEČNÝCH PROFESIONÁLŮ

JAKUB
PERŠÍN


⏩ Kuba se před pár lety rozhodl, že už nebude tlouštík. Ano, čtete správně. Kuba měl kila navíc a díky Colliery Crossfit Ostrava se to rozhodl změnit. V Ostravě začal trénovat, změnil stravování a postupně se dostal tam, kde je teď. Můžeme tedy říct, že je pravý #collierymade.

🏋🏻 Když přišla příležitost trénovat, chytl se jí a od té doby se dál vzdělává a trénuje, aby vám mohl nabídnout ty nejlepší služby, vysvětlit cviky a správně vést lekce.

✅ V Colliery Opava se s ním budete setkávat hlavně u cross lekcí pro dospělé a weightliftingu.


NIKOLA
PERŠÍNOVÁ


⏩Niki se od malička aktivně věnuje sportu. Kromě gymnastiky se věnovala 5 let závodně atletice. Mezi její disciplíny patřily přespolní běhy, pak už to byl dlouhou dobu běh na 800m.

🏋🏻Odtud pramení její láska ke sportu a celkově k pohybu, který je každodenní součástí jejího života. Proto se rozhodla již několik let zpátky udělat trenerský kurz a své první zkušenosti s trenováním sbírala právě v Colliery CrossFit Ostrava.

Nějakou dobu poté pobyla v zahraničí. Po návratu se začala trénování věnovat naplno a nové znalosti ale i zkušenosti sbírá dodnes. V současné době se trénování věnuje 6. rokem.

🤘🏻S Niki se setkáte na skupinových lekcích jako je kruhový trénink a tabata. Nejvíce se však zaměřuje na osobní tréninky, ať už ja Váš cíl jakýkoliv.


MAREK
GRUEBER


➡️ Marek je dlouholetý sportovní nadšenec, bývalý vrcholový atlet, absolvent Sportovní školy Opava a Sportovního gymnázia v Ostravě.

🏋🏻‍♂️CrossFit objevil v roce 2014 v zahraničí a od té doby se mu stále věnuje. Několik let byl aktivním trenérem i závodníkem.

👉🏻CrossFit mu poskytuje skvělou přípravu i pro jeho druhý sport BJJ – Brazilské Jiu-Jitsu (trénuje a závodí pod křídly Draculino Czech Opava).

🤜🤛 V Colliery Opava se budete s Markem setkávat na kurzech On Ramp, CrossFit a Weightlifting.


ROMANA
KŘÍŽOVÁ


⏩Sportu se věnuji již od dětství a žiju aktivně celý život. Jako malá jsem se věnovala běhu, cyklistice, atletice, plavání a vyzkoušela i různé druhy tance. Pravidelný pohyb je důležitý, a tak ho zařazuji do každého dne!

🏋🏻V roce 2019 jsem se rozhodla radost z pohybu předávat dál, a udělala si trenérský kurz. Když jsem v zápětí dostala příležitost trénovat, bylo pro mě jednoznačné se dále vzdělávat a posouvat, abych předávala ze sebe to nejlepší, co jen můžu.

Svou kondici aktuálně zdokonaluji běháním, posilováním, a protože ráda trávím čas v přírodě, není divu, když mě potkáte na horách nebo na kole.

✅Ve své praxi se setkávám často s tím, že se lidé pro něco nadchnou a následně jejich motivace postupně upadá. Disciplinovanost v tréninku i v jídle je to, na co se sama ve svém životě zaměřuji, a ráda pomůžu s udržením motivace i vám. Ať už potřebujete zhubnout, nebo se dostat do formy, najdeme společně cestu, která vás k tomu dovede. A protože strava tomu všemu dává smysl, ráda vám pomůžu i se správnou výživou.


VOJTĚCH
HLAVJENKA


⏩Colliery Opava se uvidíme na skupinových lekcích Cross tréninku (basic, intermediate a competiton class), lekcích zaměřených na posílení hlubokého stabilizačního systému „Core“ a také v rámci individuálních tréninků.

🏋CrossFitu se věnuji prakticky 6 let, během kterých jsem absolvoval několik tuzemských závodů jako například Elite battle of Brno, Bestie Open, Yellow games v Praze aj.

✅ V současné době se aktivně věnuji studiu problematice stabilizačního systému páteře s využitím v crossfitu. Těším se na Vás!


RENÁTA
SAS


⏩ Jako malá jsem vystřídala různé druhy sportů. Gymnastiku, plavání, atletiku a tak dále. Bohužel jsem se žádnému sportu nevěnovala naplno, u kterého bych zůstala až do teď.

I přesto jsem docela akční člověk a bez pohybu nemůžu být. Pokud zrovna nejsem ve fitku, tak si jdu zaběhat, o víkendu nějaká delší tůra, nebo jsem na každodenní dlouhé procházce s kočárkem.

🏋🏻‍♂️Jako lektorka jsem začala úplně náhodou a to přes hodinu jumpingu, kterému jsem se věnovala asi 5 let. Jumping jsem si natolik oblíbila, že jsem pár let úplně zapomněla na jiný druh pohybu. Hodně jsem ho omezila a začala se věnovat spíše hodinám, kde posilujeme celé tělo, nejčastěji problémové partie.

👉🏻Nerada se nudím, proto se snažím každou hodinu vymýšlet novou, originální, s různým druhem náčiní a samozřejmě nás nesmí doprovázet dobrá muzika, která za mě dodává vždy lepší atmosféru.

✅ Nejsem profi sportovec, ani zastánce diet. Jen se snažím poslouchat své tělo, vím co na mě platí a baví mě lekce s Vámi… Takto se já udržuji fit.


LENKA
BUBÍKOVÁ


⏩Bez pohybu není kvalitní den a to je mé krédo. Celý život se věnuji sportu. Gymnastika na základce, zumba nebo běh jen tak pro radost. Nejvíc mě ale nadchlo cvičení ve fitku. Díky pohybu se udržují fyzicky i duševně fit. Věnuji se osobním tréninkům, ale i skupinovým lekcím.

✅ Jedná se o kruhový trénink a závěsný system. Na mých lekcích se procvičí na stanovištích celé tělo a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Cvičíme za pomoci volných vah, závěsného systému,odporových gum atd. Ve zdravém těle zdravý duch, tak neváhej a doraž💪


PETR
BÁRTA


👉🏻Petr se ke cvičení dostal v roce 2010, kdy poprvé vešel do místní činkárny v Kateřinkách. Postupem času jej zaujalo vzpírání. Těžká atletika, při které je důležitá rychlost, síla a koordinace.

🎓Momentálně dokončuje 3. ročník bc. studia na Fakultě tělesné kultury v Olomouci, obor - Aplikované pohybové aktivity pro zdravotně postižené. Poslední dva roky se zaměřuje na atletický trénink vozíčkářů. Tréninkový přístup ke zdravotně postiženým je především zdravotní a rehabilitační.

💡Vlastní zranění a zkušenosti ostatních sportovců, kterým pomáhá, mu propojují teorii s praxí.

🏋🏻‍♂️ Petr závodí čtvrtým rokem ve vzpírání za SKV Holešov. Je účastník Mistrovství ČR mužu a žen 2020, 2019. Akademický mistr ČR ve vzpírání za rok 2019. Tréninkové PR v trhu 105kg, nadhozu 125kg. Oficiálně zapsáno na MČR 2020 z Prahy v trhu 104kg a nadhozu 126kg.

➡️ Své znalosti vám bude předávat na lekcích vzpírání a mobility. Také se bude věnovat adaptive atletům v rámci @collierysrdcem, které bude pro Colliery Opava samozřejmostí. ❤️